Verze vašeho prohlížeče není podporovaná. Stáhněte si aktuánlí verzi. http://windows.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/download-ie

Chtěli byste se v budoucnu věnovat podnikání?
  • Hlasů: (0%)
Hlasů celkem:
First Vote:
Last Vote:

Powered by Sexy Polling

Vyhledávání

Pedagogická fakulta Univerzity Palackého ve spolupráci se sdružením OK4Inovace pořádala ve dnech 23. 10. a 13. 11. 2014 semináře pro studenty přihlášené do krajského kola SOČ.

Na oba semináře se přihlásilo více než 30 žáků, které doporovázeli jejich učitelé. Krajské kolo SOČ proběhne 13. 5. 2015 v Olomouci.

Studenti měli možnost zúčastnit se seminářů pod vedením odborníků a zkušených lektorů zajištěných jak pedagogickou fakultou, tak sdružením OK4Inovace.

Semináře byly byly zaměřeny na:

• formální úpravu práce a jak práci SOČ psát (Ing. Ladislav Chmela)
  • vyhledávání informací a citace (doc. PhDr. Milena Krobotová, CSc.)
  • tvorbu prezentací (doc. PhDr. Milena Krobotová, CSc.)
  • rétoriku a řečnické dovednosti (doc. PhDr. Milena Krobotová, CSc.)
  • psychologické aspekty obhajoby práce, asertivitu (doc. PhDr. Eva Urbanovská, Ph.D.)

Cenné rady v průběhu seminářů poskytoval RNDr. Jan Lázna, zástupce krajské komise SOČ v Olomouckém kraji, a Tomáš Lázna.

Středoškolská odborná činnost je určena talentovaným středoškolákům, kteří řeší odborné problémy v 18 vědních oborech. Nejúspěšnější řešitelé jsou často vybíráni k účasti na obdobných mezinárodních soutěžích.

Cílem této soutěže vyhlašované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a garantované od ledna 2014 Národním istitutem pro další vzdělávání je vést talentované žáky k samostatnému a tvořivému přístupu při řešení odborných problémů v 18 vědních oborech.

Více informací se dozvíte na stránkách http://www.soc.cz/.

Fotografie z obou akcí si můžete prohlédnout níže:

SOČ2

SOČ3